Značka Bornier

Spoločnosť Bornier je francúzsky výrobca dijonských horčíc prémiovej kvality. Horčica Bornier je ikonou francúzskej gastronómie a dobré jedlo sprevádza už od roku 1816. Vyrába sa tradičným spôsobom v mestečku Couchey v oblasti Dijonu. Za tajomstvom jej dokonalej chuti stojí láska k tradícii v podobe pôvodnej receptúry a kvalitných ingrediencií. Na konci dôsledného výrobného procesu sa horčica precízne balí do uzatvárateľnej sklenenej amfory, ktorá zachováva nezmenenú arómu a chuť.

Horčica Bornier násobí pôžitok z vynikajúceho jedla nielen vo chvíľach, keď ho sprevádza, ale čoraz častejšie stojí aj pri jeho zrode v podobe kvalitnej nenahraditeľnej ingrediencie receptu.

Tesne po roku 2000 naštartovala spoločnosť Bornier novú epochu silného rastu.

Aby vyšla v ústrety rozmanitým chutiam a požiadavkám svojich zákazníkov, vydala sa pri zachovaní svojich tradičných postupov tiež cestou zásadných inovácií.

V súčasnosti je druhým najväčším výrobcom horčice vo Francúzsku. Ponúka širokú paletu chutí aj balení a aj preto predáva svoje produkty vo viac než 40 krajinách štyroch kontinentov – Európy, Ameriky, Afriky aj Ázie. Od roku 2009 získava Dijonská horčica Bornier napríklad každoročne ocenenie v prestížnej súťaži Napa Valley Mustard Competition, ktorá sa koná v USA.

Dijon mustard makers
Dijonská horčica Bornier

Horčica Bornier Tá pravá chuť Francúzska  }

Už od roku 1816 prinášame na trh pod značkou BORNIER chránené know-how a tradičné receptúry na výrobu horčíc.

Ponuka horčíc Vyberte si z ponuky horčíc Bornier

Dijon mustard makers